Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nemoria.pl - Startujemy już 11.04.2014 Godz. 20:00 [Dedyk] [Medium]


koniak321

Zagrasz   

192 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz z nami ?! :)

    • Tak
      136
    • Nie
      56

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

\/

\/

\/

\/

R

E

K

L

A

M

A

/\

/\

/\

/\

/\

 

 

 

37876194570287798940.png

 

 

Pewnego dnia, miasto było spokojnie jak nigdy...

Zwierzęta zachowywały się tak jakby wyczuwały niebezpieczeństwo, lecz niczego nie było widać ani słychać.

Naglę niebo stało się jakieś ciemne, ptaki z drzew zaczęły uciekać w stronę słońca.

Nagle z oddali było słychać krzyki, wrzaski. Ludzie powychodzili ze swoich chat.

Stali wszyscy w jednej grupie, spoglądając przed siebie.

W pewnym momencie na kilka chwil przed zdarzeniem nastała cisza...

Większość ludzi po uciekało do swoich domów z myślą i nadzieją na wybawienie.

Tylko nie liczni wojownicy postanowili zostać i bronić swojego terytorium.

Szybko i niespodziewanie nie znane nam istoty za atakowały nas nie zastanawiając się nad niebezpieczeństwem

chwyciłem w prawą dłoń mój ostry miecz i pobiegłem ku reszcie wojowników.

Wojna między nami a potworami się nie skończyła, dalej stoimy na straży i pilnujemy miasta,

większość wojowników wyrusza na wyprawy by odkryć nieznane ludziom tereny...

 

 

 

65013312530282524433.png

 

1393342419-U691595.png

Medium

 

 

1393340526-U691595.png

www.Nemoria.pl

 
 
1393340582-U691595.png

https://mega.co.nz/#!xUlEiDRC!3P_Qj4MlyLjle6Zqmp1ZCLILUU_932qjePPvtiUk8nk

Skopiuj Cały Link Pamiętaj :)

 
1393340826-U691595.png

ts.nemoria.pl

 
 
1393340863-U691595.png

https://www.facebook.com/pages/Nemoria/349506745191690

 
1393341078-U691595.png
200%
 
 
1393341134-U691595.png
200%
 
 
1393341381-U691595.png
200%
 
 
1393342327-U691595.png
95
 
 
1393342354-U691595.png
110
 
 
40625187906359847394.png
 
 
1393341740-U691595.png
Księżyc, który ujrzymy każdej nocy!

 


1393349245-U691595.png

 

1393349315-U691595.png1393349258-U691595.png1393349330-U691595.png

 

1393349305-U691595.png1393349277-U691595.png1393349288-U691595.png
 

 

1393349353-U691595.png

 

1393349375-U691595.png1393349385-U691595.png1393349395-U691595.png

 

1393349405-U691595.png1393349415-U691595.png1393349429-U691595.png
 

 

1393349451-U691595.png

 

1393349470-U691595.png

 


55564246788644885658.png
 
 
1393342135-U691595.png
 
1393342163-U691595.png
 
 
1393342232-U691595.png
 
1393342254-U691595.png

 

72272431442573781919.png

 

Wiele ówczesnych serwerów Metin2 opiera się na trzech królestwach.

Co dla nas nie jest sensownym rozwiązaniem.

Więc postanowiliśmy że rozgrywka na naszym serwerze będzie się toczyła w dwóch krajach,

które posiadają naturalne nazwy.

 

 

 

Chunjo                                                                                  Jinno

                          

 

1391989393-U638258.png                                   1391989510-U638258.png

 

 

77530608318208411919.png

 

43233219867390896001.png

 

05951251129194045916.png

 

1393347756-U691595.png1393347782-U691595.png1393347807-U691595.png

1393347822-U691595.png1393347836-U691595.png

 

 

19896960422472471854.png

 

 

Uwaga!!!!

Proszę się nie sugerować ostatnimi setami broni i zbrojami.

Zbroje i bronie są zmienione na  inne da dole są Ss  czekamy

na nową prezentacje :)

 

1393395308-U691595.png

1393347982-U691595.png

 

 

1393395341-U691595.png

1393348052-U691595.png

 

 

 

16545852202206060100.png

 

1393395308-U691595.png

1393348099-U691595.png

 

 

 

14951350585444022520.png

 

1393395508-U691595.png

1393348167-U691595.png

 

 

1393395484-U691595.png

1393348211-U691595.png

 

 

93612799839327452532.png

 

1393395529-U691595.png

1393348351-U691595.png

 

 

1393395549-U691595.png

1393348415-U691595.png

 

 

59862738812514806012.png

 

1393348812-U691595.png

 

1393348833-U691595.png

 

85812586216035081047.png

 

1393348886-U691595.png

 

1393348911-U691595.png

 

 

42997036658006020308.png

 

1393348970-U691595.png

 

1393348987-U691595.png

 

 

43883971589524721713.png

 

1393349046-U691595.png

 

1393349071-U691595.png

 

 

36824375317383621232.png

 

1393348503-U691595.png

 

1393348522-U691595.png

 

 

1393349586-U691595.png

 

[HA]Arti

[HA]Sathian

 

 

 

1393349639-U691595.png

 

6-7 Bon?: Nie.

Zmiany bonów 1-5 u NPC ?: Tak.

Koszt zmianek 1-5 bonów?: 100.000 yang.

Skąd zbroje na 70lvl?: Możemy je zdobyć poprzez drop w Czerwonym Lesie

lub ze szkatułki Umarłego Rozpruwacza.

Skąd miecze na 65/75lvl?: Miecze na 65 lvl typu Bojowy Miecz możemy zdobyć z Czerwonego Lasu,

zaś bronie 75 typu Zatruty Miecz zdobędziemy ze szkatułki Umarłego Rozpruwacza Oraz z Niebieskiej Śmierci

Jak ze skillami?: Skille wchodzą 17-20 na P.

Co jeśli skill wszedł mi na M1?: Wystarczy, że kupisz cofkę skilla u Handlarki.

Kiedy Start Serwera: Przewidywany start serwera to 11.04.2014, około godziny 18-20.

 

 

 

1393352603-U691595.png

 

23028406821122119459.png

 

Weryfikacja :



 

53597056078935476339.jpg

32947607632560800949.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Dla Moda :

gpmt2nazwa-Nemoria.pl.png

gpmt2-Procesor.png
---
gpmt2-Pamiec%20Ram.png
---
gpmt2-Lacze.png
---

gpmt2-Strona%20Glowna.png

Nemoria.pl

gpmt2-Rejestracja.png

Nemoria.pl

gpmt2-Item%20Shop.png

Nemoria.pl

gpmt2-Client.png

Nemoria.pl

gpmt2-Latka.png

Nemoria.pl

gpmt2-Skan%20Latki.png

Nemoria.pl

gpmt2-Na%20Start.png
1393347756-U691595.png
gpmt2-Handlarze.png
1393347756-U691595.png
gpmt2-Bony.png
1393347756-U691595.png
gpmt2-Ulepszacze.png
1393347756-U691595.png
gpmt2-Exp.png
x 200
gpmt2-Drop.png
x 200
gpmt2-Yang.png
x 200

gpmt2-Administracja.png
[HA]Arti
[HA]Sathian

gpmt2-Od%20autora.png
Zapraszamy na serwer.

 

 

Obecnie na serwerze jest zmieniony wygląd broni oraz zbroi, czekamy na nową prezentację :)
 
 
Tak się to obecnie prezentuje:

39979305262492142781.jpg
62837414745481483139.jpg
81828671125677230516.jpg
07793308842544195429.jpg
72788307549509181190.jpg
94436797809573735250.jpg
33910169182641465438.jpg
80275587151239073444.jpg
78034676841981316627.jpg
33726447641772803726.jpg
43355047357125186211.jpg
21723596595031193612.jpg
45960659374376664971.jpg
53802613445881934258.jpg
70473246198584174984.jpg

 

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

mapy ? pety? bizuteria ? wierzchowce ? 

mogles sie wstrzymac z prezentacja bo naprawde tylko dowiedzialem sie jaki max lv , npc i system broni oraz zbr. 

 

 

ok mapy sa 2 .. moj blad

Ok Mój Błąd z Bizuterią :)

 

Pety Raczej Będą Bo Była Ankieta w Zapowiedziach :)

Wierzchowce Standardowe :)

Opublikowano

Prezentacja taka sobie, serwer wygląda na fajny od zewnątrz, jedna mała wada większość osób odstraszają ostatnie bronie ponieważ każdemu one się już przejadły.

 

 

39979305262492142781.jpg

62837414745481483139.jpg

81828671125677230516.jpg

07793308842544195429.jpg

72788307549509181190.jpg

94436797809573735250.jpg

33910169182641465438.jpg

80275587151239073444.jpg

78034676841981316627.jpg

33726447641772803726.jpg

43355047357125186211.jpg

21723596595031193612.jpg

45960659374376664971.jpg

53802613445881934258.jpg

70473246198584174984.jpg

 

To są Nowe Bronie i Zbroje na serwerze :)

Opublikowano

tylko nie robcie takiego czegos jak na Xenoxie tzn zeby nic sie nie swiecilo tak jak tam .. 

Nie będziemy robić takiego czegoś :)

Opublikowano

Bonusy będą wchodziły w maxymalnych wartościach czy zostaną podzielone?

ezj18z.jpg


 


Grałem na: PL s1 (monastyr), SurfaceMT2 (2012r), EruriS, Balmora, MoltenMT2, SpotlineMT2, NewLongju2, EdoriaMT2, 4Death, Laneris, Eterial

Opublikowano

Dobra ost. pyytanie Pety beda tylko w Is czy kazdy dostanie peta na Start? 

1 pet - Quest

Reszta w IS.

 

Bonusy będą wchodziły w maxymalnych wartościach czy zostaną podzielone?

Podzielone.

 

 

 

Nie polecam serwera ze względu na NowoBogatego - nieogarnięty jak i cała administracja.

Serwer padnie tak szybko, jak wcześniej.

Bo mają po 14-16 lat i kłócą się o hajs.

A gdzieś ty wyczytał, że jest ten sam team?

Team jest inny, została tylko ta sama nazwa.

Konto na MPC jest NowoBogatego, ale to z takiej racji, że my nie mamy +30 postów, a tak zamiast nabijać bezsensowne posty, zaoszczędzimy trochę czasu.

Pozdrawiamy.

 

PS Co złego to nie my :) Reaktywacja jest w innych rękach. Możecie nam zaufać.

Opublikowano
PS Co złego to nie my  :) Reaktywacja jest w innych rękach. Możecie nam zaufać.

 

Tak tak, ja grałem wydałem pieniążki +50 i w ciągu 3 dni zamknęli serwer bo się 15letnia administracja wyzywała.

Nigdy więcej :)

Na bank nowobogaty jest w teamie,możecie oszukiwać mydlić, ja wiem swoje.

Dlatego nie polecam, bo na serwerze były cyrki.

Heniek.

Opublikowano

Gdybym nie wiedział co się dzieję z serwerem to nie wierzył bym w tego SS.

Lecz po tym jak dwaj GM usunęli forum i napisali

cytuję: "Pozdrowienia dla jebanego Raykera"

A dlaczego tak napisali?

Bo piękny Rayker nic nie robił, napisał do sponsora i dał mu ~200zł na konto.

I właśnie o to się pożarli cała administracja, o pieniążki.

NowoBogaty nie ogarniał, to zamknęli serwer bo rozdawali eq z navi w m1.

 

 

Dlatego nie grajcie tam bo oszukają was, jak mnie i wiele wiele innych.

Heniek.

Opublikowano

Oto rozmowa z Laronem

 

90668975618123877424.jpg

56462807272536446811.jpg


Gdybym nie wiedział co się dzieję z serwerem to nie wierzył bym w tego SS.

Lecz po tym jak dwaj GM usunęli forum i napisali

cytuję: "Pozdrowienia dla jebanego Raykera"

A dlaczego tak napisali?

Bo piękny Rayker nic nie robił, napisał do sponsora i dał mu ~200zł na konto.

I właśnie o to się pożarli cała administracja, o pieniążki.

NowoBogaty nie ogarniał, to zamknęli serwer bo rozdawali eq z navi w m1.

 

 

Dlatego nie grajcie tam bo oszukają was, jak mnie i wiele wiele innych.

Człowieku, nie wiesz  o tym, że jest nowy team?

Opublikowano
Człowieku Nie wiesz  O Tym ze Jest Nowy Team  Masz na Górze Rozmowe z NowoBogatym

 

Wiem, wiem jest nowy team.

Ale niesmak zostaję, to co się działo na nemori zostaje na nemori.

Więc nawet im nowy team nie pomoże, bo reputacja nemori została mocno naderwana.

Heniek.

Opublikowano

Wiem, wiem jest nowy team.

Ale niesmak zostaję, to co się działo na nemori zostaje na nemori.

Więc nawet im nowy team nie pomoże, bo reputacja nemori została mocno naderwana.

My o tym wiemy i próbujemy przywrócić nemori reputacje :). Wiemy ze serwer wiele ludzi zranił ze upadł ale my sie staramy dociągnąć to co poprzedni team nie dał temu serwerowi :) .

Opublikowano

Dlatego dziwi mnie jedno:

- ta sama nazwa

- nic nie zmieniane na serwerze

- nowa administracja - niby lepsza.

To jest reaktywacja? Bo dla mnie to jest kolejne naciąganie graczy, aż serwer zarobi i znów zamkną i znów nowa administracja i tak koło się zamyka.

Tak to wygląda, to cholernie smutne bo serwer był dobry.

Heniek.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...